Prvních jedenáct dní

Uběhlo přesně jedenáct dní od doby, kdy jsme náš katalog profesionálních grafiků pustili do světa. K dnešnímu dni v něm najdete přesně 25 profilů a další přibývají průběžně. Číslo to není vysoké, ale pokud má být naším cílem udržení vysokého standardu inzerovaných grafiků, tak jiná cesta prostě není.

Dětské nemoci

První verze webu byla spuštěna během několika málo dní, bez velkého testování, bez ladění každičkého pixelu a přemýšlení na jedinou možnou formulací odesílacího tlačítka kontaktního formuláře. Na to přišel čas až nyní.

Teď přišla ta fáze, kdy se společně zamýšlíme nad detaily, které pomohou lépe prezentovat samotné grafiky, které ale také hlavně mají usnadnit vyhledání toho správného grafika a kontaktování ze strany zájemců o spolupráci.

Kromě drobných úprav textu, odstranění chyb v zobrazení webu, nebo ladění funkčnosti filtrace jednotlivých profilů, jsme také zapracovali na administraci, aby se nám celý web udržoval mnohem pohodlněji. Méně času stráveného editací webu znamená například více prostoru pro propagaci projektu, nebo plánování nových, jistě užitečných, funkcí.

Aktuálně připravujeme

Projekt je v úplných počátcích, ale naše plány jsou velké. Investory, však nehledáme, věříme ve vlastní schopnosti, pozvolný, organický růst, neustálé iterace a hlavně na sílu komunity.

Vlastních nápadů máme sice hodně, ale velmi si ceníme i odezvy, která se k nám dostává nejrůznějšími cestami prakticky ode dne spuštění webu. Můžeme tak zlepšovat celý projekt mnohem rychleji, než kdybychom si každou cestičku – i tu slepou – museli prošlapávat sami.

Velké díky tak pro začátek patří například Martinu Valentovi, nebo Petru Širokému, kteří se podělili o své nápady a připomínky, jež jsme některé začali ihned zapracovávat do jedné z budoucích verzí celého projektu.

Pokud tedy chcete nahlédnout pod pokličku toho, co se aktuálně připravuje na našich počítačích, tak se můžete podívat níže.

Nová homepage

Chcigrafika.cz homepage

 

Nový detail grafika

Chcigrafika.cz detail

 

Zajímá-li vás něco k projektu, nebojte se zeptat níže v komentářích. No a pokud byste třeba chtěli sami přispět svým umem a schopnostmi, tak se nám neváhejte ozvat!

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>